انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته برق

درموسسه ارشد یاران شریف ارائه خدمات انجام و مشاوره پایان نامه در زمینه پایان نامه فنی و مهندسی  دارای شرایط زیر است:

1- انتخاب مقاله بیس پایان نامه و موضوع و اخذ تاییدیه از ایرانداک

انتخاب مقاله بیس از دیتابیس های معتبر مانندIEEE ، Elsevier ، Wiley-Blackwell، Springer

معرفی ایده جدید یا بهبود ایده قبلی موجود در مقاله بیس یا مقالات بیس(پایه): در سالهای اخیر به علت سرعت رشد تحقیقات علمی ایده های بدون بیس و اساس پیشینی تقریبا به سختی یافت می شوند لذا بیشتر تحقیقات و پایان نامه های دانشگاهای در حوزه فنی ومهندسی در راستای کاراتر کردن و بهبود ایده های قبلی است. امروزه بیشتر اساتید رشته های فنی قبول موضوعات پایان نامه را به ارائه مقاله بیس و داشتن ایده جدیدی برای بهبود یا ترکیب آن با ایده های دیگر مشروط می کنند. در موسسه ارشد یاران شریف از مقالات سه سال اخیر به عنوان مقاله بیس استفاده شده و از استفاده از مقالات کنفرانس یا ژورنالهای غیر معتبر و open access خودداری می ­شود. درخواست گزارش پیشینه پژوهش هم در صورت نیاز از ایرانداک اخذ خواهد شد.

2- انجام پروپوزال

اغلب دانشجویان تمایل دارند پروپوزال را به صورت کلی نوشته و از بیان یک ایده دقیق و جزئی خودداری کنند.در موسسه ارشد یاران شریف در نگارش پروپوزال حرفه ای عمل شده و ایده از همان ابتدا به  شکلی جزئی و مصداقی و موردی بیان شده و پروپوزال یک نقشه راه کامل برای پایان نامه خواهد بود و از هر گونه ابهامی در نوشتن آن خودداری می شود. مگر در مواردی که با صلاحدید استاد راهنما لازم  باشد که ایده ضمن پیشرفت کار جزئی تر شود.تعیین هزینه و زمان ایده های کلی که در طول کار شکل میگیرند دشوارتر است.

3- شروع بخش پیاده سازی پایان نامه (کدنویسی، شبیه سازی، بهینه سازی، مدلینگ، مدل ریاضی و...)

مهمترین بخش هر پایان نامه فنی بخش پیاده سازی ایده و گرفتن نتیاج است. بسیاری از موسسات در زمینه فنی و مهندسی تخصص نداشته و  ضعیف عمل کرده و فقط قادر به انجام فصول اولیه که اهمیت زیادی ندارند بوده و در قسمتهای نهایی کار (شبیه سازی، کدنویسی، مدل کردن، ارائه مدل ریاضی و...) با عذر و بهانه های مختلف از ادامه کار خودداری می کنند. از آنجایی که اغلب مشتریان هنگامی که زمان کمی به تحویل پایان نامه مانده با این مشکل روبه رو می شوند، جبران آن به جهت پیچیدگی و سنگینی انجام فصل های نهایی پایان نامه فنی ومهندسی  کار دشواری بوده و متحمل هزینه تمدید ترم خواهند شد. در موسسه ارشد یاران شریف بلافاصله بعد از تصویب پروپوزال قسمت پیاده سازی شروع می شود(در برخی موارد استثنایی قبل از نگارش پروپوزال پیاده سازی مقاله بیس انجام می شود). بعد از انجام پیاده سازی و روشن شدن نتایج به انجام فصل های کم اهمیت مانند مرور ادبیات، مقدمه و.. مبادرت خواهد شد.

انجام فصول 1 و 2( تعاریف، پیشینه تحقیق و ویرایش نهایی پروژه)

 فصول اولیه پایان نامه فنی و مهندسی به دلیل کم اهمیت بودن در آخرین مرحله انجام خواهد شد. در صورت درخواست دانشجوی محترم می توان پایان نامه را بنا بر درخواست دانشجو از فصول اولیه شروع کرد. شروع از فصول اولیه برای دانشجویانی مناسب است که درصدد هستند از فصول اولیه پایان نامه در درس سمینار استفاده کنند.

ارایه فایل آموزشی در قالب ویدیو و فایل صوتی

 برگزاری تلکنفرانس در صورت کافی نبودن فیلم آموزشی

محتوی تلکنفرانس ها ضبط شده و در قالب فایل صوتی به دانشجو داده می شود. مزیت این کار این است که دانشجو قادر به مرور نکات و چالشهای ریز پایان نامه خواهد بود و با شنیدن و مرور چندین باره محتوی تلکنفرانس از آمادگی یسشتری برخوردار خواهد بود.

انجام کلیه ویرایشها بدون افزایش هزینه تا زمان پذیرش توسط استاد راهنما(به استثناء مواردی که استاد راهنما اقدام  به تغییر موضوع با روش یا اهداف پایان نامه کند به شکلی که پایان نامه فراتر از موضوع مورد توافق در قرارداد باشد).

در موسسه ارشد یاران شریف پایان نامه برق در گرایشهای زیر انجام میشود: